صفحه اصلی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اطلاعیه

نتایج مقالات پذیرفته شده در نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب

نتایج مقالات پذیرفته شده در نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب اسامی پژوهشگران محترم که مقالات آن ها در نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب(چالش ها، فرصت ها و کاربردها) پذیرفته شده است.
سه شنبه 15 مرداد 1398

تقدیر و تشکر دبیرخانه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش‌ها، فرصت‌ها و کاربردها از شرکت‌کنندگان در همایش

تقدیر و تشکر دبیرخانه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش‌ها، فرصت‌ها و کاربردها از شرکت‌کنندگان در همایش دبیرخانه همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب از شرکت‌کنندگان در همایش که لبیکی دوباره بر فرمایشات مقام معظم رهبری بود، تقدیر و تشکر می‌کند.
پنجشنبه 10 مرداد 1398

قدردانی امام جمعه تبریز از ابتکار شهرداری تبریز در برگزاری همایش «شهر پایدار و گام دوم انقلاب»

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم: برگزاری همایش «شهرپایدار و گام دوم انقلاب» توسط شهرداری تبریز یک اقدام مبارک است

 حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم: برگزاری همایش «شهرپایدار و گام دوم انقلاب» توسط شهرداری تبریز یک اقدام مبارک است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز پایان کار همایش «شهر پایدار و گام دوم انقلاب» را آغاز کار شهرداری و شورای شهر دانست.
دوشنبه 7 مرداد 1398

دبیر علمی همایش شهر پایدار و گام دوم انقلاب خبر داد:

ارسال بیش از ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب»

ارسال بیش از ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب» دبیر علمی نخستین همایش ملی "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" از ارسال بیش از ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داده و گفت: ۵۰ عنوان از این مقالات در قالب دو جلد کتابِ یک هزار صفحه‌ای جمع‌آوری شده و روز اختتامیه از این کتاب‌ها رونمایی می‌شود.
دوشنبه 7 مرداد 1398

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:

مقالات همایش «شهر پایدار و گام دوم انقلاب» می‌توانند به طرح‌های اجرایی تبدیل شوند

مقالات همایش «شهر پایدار و گام دوم انقلاب» می‌توانند به طرح‌های اجرایی تبدیل شوند معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: مقاله‌های ارسال شده به همایش ملی «شهر پایدار و گام دوم انقلاب» قابلیت تبدیل شدن به طرح‌ها و لایحه‌های اجرایی در حوزه شهری را دارند.
يکشنبه 6 مرداد 1398

شهردار تبریز:

همایش "شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش ها، فرصت ها و کاربردها" یک همایش ویترینی نیست

همایش "شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش ها، فرصت ها و کاربردها" یک همایش ویترینی نیست شهردار تبریز گفت: همایش «شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش ها، فرصت ها و کاربردها» به هیچ وجه یک همایش ویترینی و رفع تکلیف نیست و معتقدیم خروجی این همایش باید منجر به ارائه راهکارهای علمی و کاربردی و قابل اجرا شود.
يکشنبه 6 مرداد 1398

شهردار تبریز اعلام کرد:

برگزاری همایش "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" ۹ مردادماه در تبریز

برگزاری همایش "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" ۹ مردادماه در تبریز شهردار تبریز گفت: همایش "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" چالش ها، فرصت ها و کاربردها ساعت ۸:۳۰ صبح چهارشنبه نهم مردادماه جاری در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.
شنبه 5 مرداد 1398

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذریایجانشرقی :

نگاه راهبردی به همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب ارزشمند است

نگاه راهبردی به همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب ارزشمند است مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذریایجانشرقی برگزاری نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب در کلانشهر تبریز را اقدامی جهادی و انقلابی جهت تحقق و پیشگامی و لبیک گویی به منویات مقام معظم رهبری عنوان نمود.
پنجشنبه 3 مرداد 1398

رییس شورای اسلامی شهر تبریز:

دستیابی به توسعه پایدار شهری نیازمند نوآوری است

دستیابی به توسعه پایدار شهری نیازمند نوآوری است ​​​​​​​رییس شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه هماهنگی همایش ملی شهرپایدار و گام دوم انقلاب ضمن تشکر از فعالیت های صورت گرفته در خصوص برگزای همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب گفت: دستیابی به توسعه پایدار نیازمند نوآوری و توجه به ظرفیت های موجود است.
چهارشنبه 2 مرداد 1398

عضو کمیته علمی همایش ملی "شهر پایدار و گام دوم انقلاب":

نقش تاثیرگذار همایش گام دوم در تحقق حقوق شهروندی

نقش تاثیرگذار همایش گام دوم در تحقق حقوق شهروندی  حجت الاسلام نظری استاد حوزه و دانشگاه بر نقش همایش ملی "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" در تحقق اهداف بیانیه گام دوم و حقوق شهروندی تاکید کرد.
پنجشنبه 27 تير 1398