تاریخ : شنبه 5 مرداد 1398     |     کد : 71

شهردار تبریز اعلام کرد:

برگزاری همایش "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" ۹ مردادماه در تبریز

شهردار تبریز گفت: همایش "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" چالش ها، فرصت ها و کاربردها ساعت ۸:۳۰ صبح چهارشنبه نهم مردادماه جاری در تالار وحدت دانشگاه تبریز برگزار می شود.
به گزارش دبیرخانه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب، ایرج شهین باهر با اعلام این خبر افزود: در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب که اواخر سال گذشته از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شد، شهرداری تبریز بلافاصله برگزاری این همایش را در دستور کار خود قرار داد.

او با بیان اینکه از زمان انتشار فراخوان تا مهلت تعیین شده بیش از ۴۰۰ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است، گفت: مقالات برگزیده در محورهای مشارکت اجتماعی، مدیریت جهادی و انقلابی گری اخلاق، معنویت و سبک زندگی اسلامی ایرانی عدالت اجتماعی و سلامت نظام اداری جوان گرایی، خلاقیت و نوآوری فرهنگ و تمدن نوین اسلامی حقوق شهروندی دیپلماسی شهری علم و پژوهش اقتصاد و ... است که در قالب یک کتاب چاپ و منتشر می شود.

شهردار تبریز یادآور شد: تعدادی از مسئولان کشوری و استانی، ائمه جمعه و جماعات، شوراهای اسلامی و شهرداران کلانشهرهای کشور و فرمانداران از مهمانان ویژه این مراسم خواهند بود.

ایرج شهین باهر این همایش را یک همایش علمی و کاربردی خواند و گفت: خروجی این همایش می تواند به عنوان نقشه راهی برای شهرداری های سراسر کشور مورد استفاده قرار گیرد.