تاریخ : پنجشنبه 10 مرداد 1398     |     کد : 76

تقدیر و تشکر دبیرخانه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش‌ها، فرصت‌ها و کاربردها از شرکت‌کنندگان در همایش

دبیرخانه همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب از شرکت‌کنندگان در همایش که لبیکی دوباره بر فرمایشات مقام معظم رهبری بود، تقدیر و تشکر می‌کند.


به گزارش دبیرخانه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش‌ها، فرصت‌ها و کاربردها، دیروز 9 مرداد ماه 1398 ملت بزرگ ایران شاهد لبیک دوباره مردم غیور آذربایجان به آرمان‌های امام راحل (ره)، شهدای گرانقدر و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله‌العالی) بود که نشان دادند جوانان و مردم این سرزمین در تمام زمینه‌ها خواه در زمینه دفاع از سرزمین پاکمان ایران و خواه در سنگر علم، همیشه گوش به فرمان رهبر عظیم الشان  انقلاب اسلامی خواهند بود. چنانچه در این همایش ملی حضرت آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران گفتند: اینکه مقام معظم رهبری به آذربایجان ماموریت دادند تا بیانیه گام دوم انقلاب را دنبال کنند، اولاً گویای ظرفیت آذربایجان از نگاه مقام معظم رهبری است . دوما انجام این ماموریت، یک تکلیف شرعی برای مردم قهرمان آذربایجان است.

در همین راستا دبیرخانه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب بر خود لازم می‌داند از تمامی شرکت‌کنندگان در این همایش که بار دیگر نشان دادند "آذربایجان سر ایران است" تقدیر و تشکر به عمل می آورد.

متن  تقدیر نامه:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
پروردگار حکیم را سپاسگزاریم و سر به آستان پر مهرش می‌ستایم که فرصت برگزاری پربار و باشکوه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش‌ها، فرصت‌ها و کاربردها را بر ما عطا فرمود تا میزبان ائمه جمعه و جماعات، فرمانداران، اساتید حوزه و دانشگاه، فرهیختگان، نخبگان، پژوهشگران، دانشجویان،روسای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای کشور عزیزمان ایران، اصحاب رسانه و مردم عزیز تبریز باشیم.

بدین وسیله از حضور پرفیض حضرت آیت‌الله احمد خاتمی، حجت الاسلام والمسلمین آل‌هاشم به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری همایش، دکتر پورمحمدی استاندار محترم آذربایجان شرقی، پژوهشگران و شرکت‌کنندگان محترمی که با حضور جان‌بخش و مقالات ارزشمند خود زینت‌بخش این همایش شدند صمیمانه و خاضعانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

همچنین از تمامی عزیزان و دلسوزانی که برای هر چه بهتر و باشکوه تر برگزار شدن برنامه‌های این همایش ملی و همه‌ی  ادارات و ارگان‌ها، اصحاب رسانه و فعالان علمی کمال تشکر و قدردانی داریم.

بدیهی است دبیرخانه همایش در برگزاری هرچه بهتر و باشکوه‌تر برنامه‌ها کمال تلاش و جدیت را به کاربرد تا مراسمی در خور شان و عزت میهمانان گرامی برپا گردد،آرزوی قلبی ما این است که کاستی‌ها را به دیده بخشش بنگرید و از رهنمودها و پیشنهادهای حکیمانه و گهربارتان ما را بی‌نصیب نفرمایید. در پایان از تمام دوستانی که به علت محدودیت فضا نتوانستیم در خدمتشان باشیم عذرخواهی می‌نمایم.

این استقبال مايه مباهات است و نشان دهنده عطش پژوهشگران، به خصوص محققين جوان نسبت به آینده این مرز و بوم و لبیک به فرمایشات گهربار مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای
(مدظله‌العالی) است.

 توفیقات روزافزون همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

دبیرخانه نخستین همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته